Spotify Car Thing araç kontrolcüsü tanıtıldı

spotify car thing arac kontrolcusu tanitildi

Merakla beklenen araç kontrolcüsü cihazı Spotify Car Thing tanıtıldı.

Gelin dokunmatik ekranlı Spotify donanımının özelliklerine göz atalım.

Spotify Car Thing hakkında bilmeniz gerekenler

Spotify Car Thing, 4 inç boyutunda dokunmatik bir ekran, üstünü çevreleyen atanmış butonlar ve sağ tarafına yerleştirilmiş bir çevirmeli bir üniteden oluşuyor. Cihazın yapısında ise tek parça siyah plastik kullanmış.

Üzerinde 4 adet dahili mikrofon bulunan Car Thing, “Hey Spotify” komutunun ardından vereceğiniz talimatları yerine getirerek, eller serbest kullanımı mümkün kılıyor. Öte yandan bu mikrofonlar, kişinin sesini daha iyi algılayabilmek için gürültü engelleme özelliğine de sahip.

Bağlanılabilirlik olarak, aracınınızın AUX, Bluetooth veya USB üzerinden şarkı çalabiliyorsa Car Thing kullanımı için her şey hazır olmuş oluyor.

İçinde bir SIM kart bulunmayan Car Thing, işlemleri yürütebilmek için gereken internet bağlantısını telefonunuzdan alıyor. Ayrıca bu cihazı kullanmak için Spotify Premium aboneliği şart.

Şu an için sadece Amerika Birleşik Devletleri’ne özel olan Spotify Car Thing, kısa bir süreliğine sadece Spotify Premium ücreti dahilinde, yani 6.99$’dan satışa sunulacak. Cihazın normal satış fiyatı ise 79.99$.

things included 1920

Son olarak kutu içeriğinden sabitleyici adaptörler ve güç bağlantısınında çıktığını ekleyelim.

Daha fazlası için takipte kalın.

Kaynak ve görseller