Yeni Volkswagen Polo tanıtıldı

yeni volkswagen polo tanitildi

Volkswagen’in B segmenti ikonu Polo yenilendi.

Yeni Polo neler sunuyor?

Volkswagen’in opsiyonel olarak sunduğu ve gelişmiş sürüş asistanlarını barındıran IQ Drive ile alınabilecek yeni Polo, tarihinde ilk kez IQ Light LED Matrix farlar ile tercih edilebilecek.

Life, Style ve daha agresif R-Line paketleri ile sunulacak yeni Polo, giriş paketinde bile LED ön ve arka stop grubu, şerit destek sistemi kontrolünü içinde barındıran çok fonksiyonlu direksiyon, 8 inçlik dijital bilgi ekranı, yeni merkezi hava yastığı, otomatik klima, 6.5 inç boyutundaki Composition Media ekranı (Bluetooth destekli), tam elektrikli camlar ve ısıtmalı ve ayarlanabilir yan aynalar gibi özellikleri standart olarak sunacak.

Life pakete çıktığımız zaman ise 14 inç yerine 15 inç jantlar, App-Connect (mobil arayüz transferi), orta kol dayaması ve ekstra USB-C bağlantı arayüzü ile gelecek.

Style ve R-Line için opsiyonel olarak 10.25 inç dijital gösterge, kablosuz App-Connect, 8 inç Ready2Discover bilgi ve eğlence ekranı sunulacak. Style donanım paketinde isteğe bağlı olarak alınabilecek IQ Light LED Matrix farlara, yine LED sis farları eşlik edecek.

Daha agresif hatlara sahip olan R-Line paketinde 16 inç jantlar, siyah parlak (krom işlemeli) difüzör, IQ.LIGHT LED matrix standart olarak kullanıcılarına sunulacak.

Polo ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

Daha fazlası için takipte kalın.

Kaynak ve görseller